fbpx

SONG to numer. skandal to skład.

2021 w stylu 2001 – tak brzmi SONG – singiel zapowiadający wspólny materiał składu „skandal”, który tworzą Sebastian Fabijański, pochodzący z Bydgoszczy raper Młody Jimm i producent Amek. 

Skład zebrał się kilka miesięcy temu w studio, by zarejestrować kilka tracków. Skończyło się to pełnoprawnym albumem, którego premiera już 7 maja! 

Jaki jest SONG – pierwsza wizytówka skandalu? 

– Dla mnie ten kawałek jest esencją tego, co kocham w rapie. Bezkompromisową prawdą położoną na oldschoolowym beacie, którego jak słyszę to nie pozostaje nic innego jak tylko nagrać „Song”. Jeżeli jeszcze współdzielisz taką zajawkę z drugim człowiekiem to radość tworzenia jest co najmniej dwa razy większa – mówi Sebastian Fabijański. 

I taka będzie płyta skandalu pt: „R.A.P – Rymowana Anatomia Prawdy”. 

Fabijański zwrócił uwagę na Młodego Jimma dzięki siostrze rapera z Bydgoszczy. Wysłała tyle wiadomości na jego profil na instagramie, że Sebastian posłuchał, zajarał się umiejętnościami Jimma i zaprosił go do współpracy. 

Muzycznie skład uzupełnił Amadeusz Krebs – Amek, który przygotował beaty w klimacie bardzo klasycznych lat 90. – Song? To dla mnie mocno old-schoolowy kawałek prosto z serca. „2021 możliwość dostałem wrzucę to na CD” uważam że wersy mówią same za siebie – komentuje Młody Jimm.

Kolejne single już za dosłownie chwilę.

 „Gdy już zapłonie setny most, ja skoczę w ogień dobić go” – album skandalu to produkcja wbrew nowoczesnym trendom, a to, że kolejny materiał Fabijański wydaje dwa miesiące po „Resecie” tym bardziej pokazuje, że raperzy chcą po prostu robić rap nie patrząc na rynkowe zasady. 

Zamknij
Zamknij

Zaloguj